MASKINERIET

LINJEFORENING FOR MASKININGENIØRER VED OSLOMET

ARRANGEMENTER

Pub til Pub

|English below!|Mandag 19. August er det som alle tidligere år duket for studentenes gjeveste løp: Pub-til-pub!Det blir mulighet for gratis mat og…

Les mer

19 aug

Quiz! Ukens tema: TBA

Klør det i quizarmen? Har hodet vært for lenge på sommerferie? Har du nettopp startet høyere utdanning, og ønsker å bli kjent med dine nye…

Les mer

21 aug

Hva snakker du om?

«Hva snakker du om?» er tilbake 22. August på scenen til Samfunnet Bislet! Denne gangen ønsker vi dere VELKOMMEN TILBAKE til fortellerkveld med en…

Les mer

22 aug

Sinsenfist Live@Samfunnet Bislet

CC: GratisDørene åpner kl. 20:00ID: 20 år (18 år med studentbevis fra høyere utdanning)Sinsenfist er et hiphopband som har eksistert siden 2012, og…

Les mer

23 aug

Dead Like Juliet+support // Samfunnet Bislet

Circlepit og Samfunnet Bislet presenterer:Dead Like Juliet+support: As Everything Unfolds, Meltdown & Beyond The Barricade.DEAD LIKE JULIET (IT):DLJ…

Les mer

24 aug

International quiz!

//NORWEGIAN TEXT FURTHER DOWN//Gather your study buddies and compete for honor and glory (and awesome prizes!) in Samfunnets international quiz! Are…

Les mer

28 aug

LURER DU PÅ NOE? KONTAKT OSS DA VEL!

KONTAKT OSS

STYRET


Sjur Ask Bjelland

Nestleder
915 915 91
nestleder@maskineriet.org


Simen Foyn

Økonomisjef
915 915 91
okonomi@maskineriet.org


Håkon Sikveland

Arrangement ansvarlig
915 915 91
arrangement@maskineriet.org


Bettina Elder Larsen

Vaffelansvarlig
915 915 91
vaffelansvarlig@maskineriet.org


Fredrik Haugen

Styremedlem
915 915 91
fredrik@maskineriet.org


Jonas Osnes

Styremedlem
915 915 91
jonas@maskineriet.org


Steinar Huskaar

Styremedlem
915 915 91
steinar@maskineriet.org

Levert av IdrettenOnline