MASKINERIET

LINJEFORENING FOR MASKININGENIØRER VED OSLOMET

SØK VERV I MASKINERIET!

ARRANGEMENTER

Nybegynnerkurs - Ølbrygging

Kurset er et grundig kurs i teori og praksis rundt ølbrygging, og passer både for de med ingen og de med noe erfaring fra før.…

Les mer

26 sep

LURER DU PÅ NOE? KONTAKT OSS DA VEL!

KONTAKT OSS

STYRET


Sjur Ask Bjelland

Nestleder
915 915 91
nestleder@maskineriet.org


Simen Foyn

Økonomisjef
915 915 91
okonomi@maskineriet.org


Håkon Sikveland

Arrangement ansvarlig
915 915 91
arrangement@maskineriet.org


Bettina Elder Larsen

Vaffelansvarlig
915 915 91
vaffelansvarlig@maskineriet.org


Fredrik Haugen

Styremedlem
915 915 91
fredrik@maskineriet.org


Jonas Osnes

Styremedlem
915 915 91
jonas@maskineriet.org


Steinar Huskaar

Styremedlem
915 915 91
steinar@maskineriet.org

Levert av IdrettenOnline